YouTube Video Yükleme Animasyonunda Değişikliğe Gidiyor!

Video yükleme ve izleme platformu olan YouTube video yükleme animasyonunda değişikliğe gideceği ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

Google’ın sahibi olduğu popüler video yükleme ve izleme platformu olan YouTube yeniliklerine son hızda devam ediyor. Mobil platformlarına kısa bir süre önce önemli yenilikler getiren YouTube son olarak ekran üzerinden basit dokunuşlarla videoyu izleri ya da geri almayı mümkün kılmıştı.

Mobil işletim sistemi olan Android‘e getirdiği materyal tasarımı YouTube üzerinde de benimseyen Google bu anlamda sahibi olduğu tüm servislere bu anlayışı uyguluyor. Kısa bir süre öncede YouTube üzerinde kısa bir materyal tasarım güncellemesi yapan Google her ne kadar tasarımda yenilikler yapsa da YouTube’un sahip olduğu yükleme ekranları ve oynatma ekranı pek çok kullanıcı tarafından çağ dışı olarak adlandırılıyordu.

Google’ın Yeni Animasyonundan Esinlenilmiş Olduğu Anlaşılıyor!

Mobil alanda sürekli olarak yenilikler sunan YouTube bu anlamda Google’ın yeni tasarım anlayışıyla yenilenecek. YouTube’da gerçekleşecek olan bu yenilik ilk olarak yükleme ekranlarında yapılacak. Google‘ın yenilenen “G” simgesinin animasyonlarına çok benzeyecek olan YouTube’un bu yeniliği kısa bir süre içinde gerek masaüstü sürüme gerekse mobil sürüme kısa bir süre içerisinde gelecek.

YouTube‘un kısa bir süre içerisinde yenilenecek olan yükleme animasyonunun yeni halini haberimizin sonunda bulabilirsiniz.

youtube-video-yukleme-animasyonunda-degisiklige-gidiyor

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir