ZTE Blave V8 Akıllı Telefonları Tanıtıldı!

Son zamanlarda akıllı telefon pazarına yönelen ZTE firması uygun fiyatlı yeni akıllı telefonlarını tanıttı!

Çinli teknoloji şirketi ZTE yeni akıllı telefonları olan Blade V8 Lite’ı ve Blade V8 Mini‘yi tanıttı! ZTE’nin Blade V8 Mini modeli gücünü Snapdragon 435 işlemciden alıyor. 2 GB RAM ile desteklenen ZTE Blade V8 Mini 16 GB dahili depolama alanıyla geliyor. ZTE’nin Blade V8 Mini modelinde birisi 13 megapilsel çözünürlükte bir diğeri ise 2 megapiksel çözünürlüğe sahip 2 kamera bulunuyor. 5 inç büyüklüğünde HD bir ekranla gelen V8 Mini enerjisini 2.800 mAh kapasiteli bir bataryadan alıyor. Cihazın arkasında parmak izi okuyucusuna yer verilirken Blade V8 Lite Google’ın Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle geliyor.

Orta Seviye Özelliklerle Geliyor!

ZTE’nin bir diğer modeli olan Blade V8 Lite modeli gücünü Mediatek‘in MT6750 işlemcisinden alıyor. 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı sunan Blade V8 Lite 2.500 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alıyor. Blade V8 Lite, V8 Mini gibi çift kamerayla gelmiyor. Cihazda 8 megapiksel çözünürlüğünde ana kamera ve 5 magapiksel çözünürlüğünde selfie kamerası buluyor. Full HD çözünürlüğünde bir ekranla gelen ZTE‘nin Blade V8 Lite modelinde de parmak izi okuyucusu bulunuyor ve tıpkı Blade V8 Mini gibi Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle geliyor.

ZTE‘nin bu iki yeni modelinin düşük fiyatla sunulacağı ve Rusya, Japonya ve Almanya gibi ülkelerin ardından tüm dünyada satışa sunulması bekleniyor. ZTE’nin bu modellerinin parmak izi okuyucusu sunması ve Android 7.0 Nougat işletim sistemiyle gelmesi kullanıcıların bu modellere yönelmesinde etkili olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir